Zaproszenie na Targi Exotic Fest RZESZÓW 2024

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie: Exotic Fest RZESZÓW, które ponownie zagości w G2A Arena w Jasionce, największym obiekcie targowo-wystawienniczym w regionie!

Kiedy? Jak zawsze zgodnie z harmonogramem – 9 czerwca 2024 r. w godzinach 10:00-16:00.

Co znajdziesz na targach? Kilkaset gatunków i odmian popularnych oraz nieco mniej znanych zwierząt terrariowych i akwariowych: gadów, płazów, ryb, mięczaków, owadów, pajęczaków i wijów, a także mnóstwo produktów z terrarystycznego niezbędnika. Nie zabraknie również roślin – znanych i lubianych oraz kolekcjonerskich perełek.

Dodatkowa atrakcja: Profesjonalna, sędziowana Klubowa Wystawa Jeży Pigmejskich zorganizowana przez Polski Związek na Rzecz Zwierząt Egzotycznych i Domowych. W wydarzeniu weźmie udział 9 hodowli jeży z całej Polski.

Czy możliwe są zakupy? Oczywiście! Po poznaniu potrzeb i wymagań wymarzonego zwierzaka, możesz wybrać najpiękniejszy okaz, a nasi wystawcy podpowiedzą, jak skompletować dla niego pełną wyprawkę. Poza żywymi zwierzakami terrariowymi i akwariowymi, kupisz również rośliny, elementy wyposażenia, dekoracje do terrariów i do Twojego domu, sporo rękodzieła – preparowanych zwierząt, biżuterii i innych ciekawych ozdób. Nad dobrostanem oferowanych przez wystawców zwierząt, podczas targów stale czuwa lekarz weterynarii.

Dodatkowo, z przyjemnością informujemy, że nasze produkty będą dostępne w formie upominków! Idealny szampon dla koni rasy fryzyjskiej Hexoderm z problemami dermatologicznymi, który jest rewelacyjny! Nawilżający Hydraderm N dla jeży, które z reguły mają problem z suchą skórą.

Do zobaczenia na targach Exotic Fest RZESZÓW! 9 czerwca 2024 r. w G2A Arena w Jasionce

Podziel się tym postem