XVIII WARSZTATY SEKCJI DERMATOLOGII PSLWMZ 8-10 MARCA 2024 R., USTROŃ

Z radością informujemy, że Firma Eurowet będzie uczestnikiem XVIII Warsztatów Sekcji Dermatologii Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii dla Małych Zwierząt (PSLWMZ) jako wystawca innowacyjnych produktów weterynaryjnych. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska i wspólnej podróży przez świat dermatologii weterynaryjnej, która odbędzie się w malowniczym Ustroniu.

Zajęcia praktyczne będą skoncentrowane na cytologii guzów nabłonkowych skóry pod hasłem „Gruczolak, nabłoniak czy rak? Postaw prawidłowe rozpoznanie!!!” Wartościową wiedzą podzielą się z Państwem doświadczeni specjaliści: dr n. wet. Maciej Guzera, dr n. wet. Dorota Pomorska-Handwerker i dr n. wet. Agnieszka Cekiera.

Nowością w tegorocznej edycji będą również warsztaty „Ozonoterapia w dermatologii weterynaryjnej”, poprowadzone przez lekarza weterynarii Krzysztofa Klimasa. To doskonała okazja do zapoznania się z nowoczesną metodą terapii, która zyskuje uznanie również w medycynie weterynaryjnej.

Wartość warsztatów zwiększą wykłady dwóch renomowanych specjalistek z USA: Alison Diesel DVM, Dipl. ACVD oraz Elizabeth Layne DVM, Dipl. ACVD, które przedstawią amerykańskie podejście do leczenia schorzeń skórnych.

Po intensywnych wykładach serdecznie zapraszamy na wieczorny Derm Walk, relaksacyjny spacer po Ustroniu, a następnie na uroczysty bankiet „Dwustu Wspaniałych… Dermatologów”, który stworzy niepowtarzalną atmosferę Dzikiego Zachodu.

Podziel się tym postem