Szampony Kolor&Pielęgnacja dla wiosennych morusków:)

Szampony Kolor&Pielęgnacja dla wiosennych morusków:)

1) SZAMPON YORK DŁUGI WŁOS 200 ml + Nori Complex, proteiny, olejek norkowy.

Odbudowuje, wzmacnia i nawilża sierść. Chroni przed czynnikami zewnętrznymi i wysuszeniem. Uelastycznia włosy i ułatwia ich układanie. Szampon zawiera proteiny pszeniczne które są bardzo łatwo absorbowane przez włos i skórę.

2) SZAMPON DO BIAŁEJ SIERŚCI 200 ml + Rumianek, Pokrzywa, Witamina E

Wzmacnia naturalny jasny kolor sierści. Stosowany regularnie zmniejsza wypadanie sierści oraz powstawanie łupieżu. Ma właściwości regenerujące i przeciwzapalne. Wyciąg z rumianku wzmacnia naturalny kolor włosa.

3) SZAMPON DO CIEMNEJ SIERŚCI 200 ml + Henna, Algi, Alantoina.

Wzmacnia sierść i redukuje podrażnienia skóry. Wiąże się z keratyną sierści i podkreśla jej ciemną barwę. Jest bezpieczny i może być długotrwale stosowany. Składniki roślinne zmiękczają i uelastyczniają naskórek. Wyciąg z krzewu hennowego wzmacnia naturalny kolor włosa.

4) SZAMPON NAWILŻAJĄCY 200 ml + Aloes, Proteiny, Sorbitol

Silnie nawilża i łagodzi podrażnienia. Szybko poprawia jakość, kondycję sierści i skóry. Działa ochronnie. Składniki roślinne oraz sorbitol działają nawilżająco i uelastyczniająco na naskórek.

5) SZAMPON DLA SZCZENIĄT 200ml + Alantoina, Olejek z migdałowca

Szampon do pielęgnacji skóry i sierści szczeniąt. Łagodzi podrażnienia. Chroni skórę przed drobnymi zranieniami, uszkodzeniami, otarciami i oparzeniami słonecznymi. Nie wywołuje reakcji alergicznych.

Podziel się tym postem