Odbiór Dyplomów Lekarza Weterynarii Absolwentów rocznika 2017- 2023 Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego

W dniu 19.05.2023, na zaproszenie Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystości wręczenia Dyplomów Lekarza Weterynarii Absolwentom rocznika 2017- 2023.

W tym roku uroczystość miała wyjątkowy charakter i przebieg, bo zbiegła się z uroczystością wręczenia „Złotych dyplomów” Absolwentom rocznika 1967 – 1973 – czyli 50 lecia zakończenia studiów.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie a nasza obecność na zakończeniach roku Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM staje się już tradycją a sama współpraca z UWM rozwija się również na innych płaszczyznach, z czego się bardzo cieszymy.

Na uroczystości mieliśmy przyjemność i zaszczyt wyróżnić najlepszych absolwentów i pogratulować zakończenia tak wymagających i trudnych studiów. Mamy nadzieje, za nasze produkty będą towarzyszyły w codziennej pracy lekarzy a kontakty i wymiana doświadczeń będą pomocne w rozwoju samych produktów.

Po części oficjalnej, również tradycyjnie odbył się piknik weterynaryjny, w którym również uczestniczyliśmy.

Podziel się tym postem