EUROWET 30 lat razem

Rok 2022 jest dla naszej firmy wyjątkowy, gdyż obchodzimy 30 lecie jej powstania.

Zaczęło się w 1992 roku, kiedy to grupa lekarzy weterynarii zainspirowana francuskimi produktami i nowoczesną technologią, postanowiła zdobytą wiedzę i doświadczenie przenieść na polski rynek. Od tej chwili marka Eurowet ciągle ewoluowała.

Zdobyliśmy rzesze wiernych klientów i zaufanie specjalistów. Dziś jesteśmy uznaną marką w weterynarii i zoologii, cenioną za niezmiennie wysoką jakość produktów.

Od samego początku działalności jesteśmy zaangażowani we współpracę
z uczelniami na polu naukowym i wydawniczym. Jesteśmy aktywnymi uczestnikami licznych kongresów naukowych, warsztatów weterynaryjnych oraz odczytów i wystaw. Pojawiło się również wiele publikacji naukowych i branżowych z naszym udziałem.

Jednak niezmiennie najwięcej satysfakcji i wiedzy dostarczają nam codzienne spotkania z niezwykłymi ludźmi niosącymi pomoc i ulgę w cierpieniu chorym zwierzętom. To właśnie ich dobrostan jest misją i głównym celem naszych działań.

Świętując tę okrągłą rocznicę, dziękujemy Państwu za wspólne lata owocnej współpracy. Dzięki Waszemu zaufaniu wciąż możemy się rozwijać i tworzyć doskonalsze produkty, skuteczne i bezpieczne dla zwierząt.

Z okazji naszego Jubileuszu 30 lecia przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne promocje, które towarzyszą nam przez cały jubileuszowy rok i nie tylko…

Niezmiennie od 30 lat zaangażowany we współpracy z Państwem

Zespół Eurowet.

Podziel się tym postem